theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Finał! | „To dla mnie WAŻNE! [sztuka wyrazu i artywizm w kamiennogórskiej bibliotece]”

Taki to był finał!

 

To taki moment, w którym jest w nas RADOŚĆ!

  • Radość, bo spotykamy się z Wami, rozmawiamy i jemy czekoladowe muffinki. | Pyszne!
  • Radość, bo dzielimy się pięknymi rezultatami: fotami, tekstami, plakatami i klamrujemy kolejny etap. | Misja wypełniona!
  • Planujemy wspólną przyszłość. | Kulturalną rzecz jasna.
  • Radość, bo „dowozimy” projekt do końca, w dodatku nic się po drodze nie „wykrzaczyło”. | I fajnie!
Reasumując:

W ramach projektu „To dla mnie WAŻNE! [sztuka wyrazu i artywizm w kamiennogórskiej bibliotece]” nic się nie udało – samo. Dokonaliśmy tego WSPÓLNIE.

Odbyły się spotkania autorskie, prelekcje, warsztaty fotograficzne, warsztaty literackie i koncert. To wszystko w zawrotnym tempie i w czasie dwóch miesięcy! [Plus zaledwie dwa miliony lat przygotowań. ]

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom wydarzeń! Jesteście super. Jeszcze coś razem wymodzimy.

____________

Projekt „To dla mnie WAŻNE! [sztuka wyrazu i artywizm w kamiennogórskiej bibliotece]” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura – Interwencje. Edycja 2025.
Udostępnij:
Kategoria:Aktualności
Poprzedni
Co jest dla Ciebie WAŻNE? | kampania społeczna

0 Comment

LEAVE A REPLY

13 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://biblioteka.kamiennagora.pl 300
Warning: Undefined variable $baxel_opt_LogoPos in /home/virtualki/168733/wp-content/themes/baxel/footer.php on line 72
0