Nowości w naszej bibliotece

Pośród zakupionych nowości w oddziale dziecięco-młodzieżowym dla najmłodszych czytelników znalazły się m. in. książeczki z serii Mądra Mysz oraz z Jadzią Pętelką jako główną bohaterką. Do przedszkolaków skierowana jest “Dzika książka o dzikach i o ich kuzynach”. Dla trochę starszych dzieci mamy m. in. kolejną część Minecrafta – “Zagadka lochów”, z serii z Tomkiem Łebskim – “Ciastka, kapele i wielkie plany”, ale także “Wihajster, czyli przewodnik po słowach pożyczonych” Michała Rusinka. Dla młodzieży wśród nowości są m. in. książki z serii Kroniki Archeo Agnieszki Stelmaszyk i 3 części “Sfory” Erin Hunter. Dla starszej młodzieży zakupione zostały książki Klaudii Bianek, Adama Fabera i Charlie N. Holmberg. Zapraszamy do biblioteki.

Nowe pozycje z oddziału dziecięco-młodzieżowego
Biblioteka zamknięta.