Nowe zasady funkcjonowania biblioteki miejskiej w Kamiennej Górze

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze będzie nadal otwarta dla czytelników. Aktualnie obowiązujące przepisy pozwalają na prowadzenie działalności przez biblioteki pod warunkiem zapewnienia, by na jej terenie przebywała nie więcej niż 1 osoba na 15 m kw. powierzchni (z wyłączeniem bibliotekarzy).

W bibliotece mogą zatem przebywać maksymalnie 2 osoby jednocześnie. Należy też pamiętać o przestrzeganiu zasady DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Od wtorku 23 marca do odwołania zmieniają się jednak godziny otwarcia biblioteki:
WYPOŻYCZALNIA GŁÓWNA (ul. Słoneczna 10) czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku od 9-16 h. W środku dnia (od 12-12.30 h) zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczeń.
FILIA NR 1 (ul. Tkaczy Śląskich 46) będzie otwarta dla czytelników dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki od 9-16 h. W środku dnia (od 12-12.30 h) zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczenia.
FILIA NR 2 (ul. Słowackiego 40) będzie otwarta dla czytelników dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki od 9-16 h. W środku dnia (od 12-12.30 h) zostaje wprowadzona przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie pomieszczenia.

W PIĄTEK 19 MARCA PRACUJEMY OD 8.00 DO 19.00 H!
Wesołych Świąt