Grupa pszczółki w bibliotece

Dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Kamiennej Górze dziś znów odwiedziły naszą bibliotekę. Tym razem zawitała do nas grupa o nazwie Pszczółki 🐝Wspólnie z przedszkolakami przeczytaliśmy fragment książki pt. „Jesień liścia Jasia” L. Buscaglia🍂 Dzieci z dużym zaangażowaniem opowiadały o wszystkich oznakach jesieni. Nie zabrakło również aktywności plastycznej, w którą zaangażowali się nasi mali goście. Wykonaliśmy piękne jesienne drzewo 🍁🌳Przedszkolaki z chęcią odrysowały swoje rączki, z których powstały jesienne liście. Wycięte listki zawisły na drzewku, które stało się jesienne i kolorowe. Gotowe drzewko można oglądać na wystawie w naszej bibliotece. Dziękujemy grupie Pszczółki za miło spędzony czas i odwiedziny.
Do zobaczenia wkrótce ☺️