O Tolerancji z Przedszkolakami

Druga już grupa przedszkolaków( Grupa Szczęściarze) z Przedszkola Publicznego Nr 2 w Kamiennej Górze odwiedziła dzisiaj (22 lutego) naszą placówkę. Hasłem przewodnim dzisiejszego spotkania była tolerancja. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały przeczytanego im fragmentu książki o kolorowym słoniu Elmerze. Przedszkolakom przedstawiony został również bardzo ciekawy i pouczający filmik odnoszący się do tematu zajęć. Największą frajdę sprawiło uczestnikom warsztatów malowanie słonia Elmera farbami. Każdy przedszkolak dał się ponieść artystycznej twórczości z pędzelkiem w ręku, a dzięki temu powstał piękny kolorowy słoń Elmer w kratkę. Namalowane dzieło małych twórców z pewnością na długo zagości na naszej bibliotecznej wystawie. Na koniec zajęć daliśmy się porwać do tańca przy rytmicznej piosence o słoniach. Dziękujemy za bardzo miłe odwiedziny i zapraszamy do biblioteki.

Sobota w bibliotece
Pożyteczne owady – zajęcia z przedszkolakami