Книжки на українські мові!

Міська публічна бібліотека в Кам’яній Гурі запрошує до перегляду нових книжок на українській мові. Серед них знайдете літературу для дітей. З літератури для дорослих, рекомендуємо на приклад світові бестелери Гелен Філлінг з циклу Бріджит Джонс, чи авторства Єлізабет Гілберт

‘ Їсти молитися,кохатися”. Рекомендуємо також і класичну літературу, наприклад Ернест Гемінгвей ” По кому подзвін”. Про наступні поповнення будемо інформувати окремо.

ЗАПРОШУЄМО ДО НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Książki w języku ukraińskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza do skorzystania z oferty książek w języku ukraińskim. Wśród tytułów znajduje się kilka pozycji dla dzieci. Z literatury dla dorosłych polecamy na przykład światowe bestsellery Helen Fielding z cyklu Bridget Jones czy autorstwa Elizabeth Gilbert „Jedz, módl się, kochaj”. Polecamy też tytuły z klasyki tj. „Komu bije dzwon” Ernesta Hemingway ’a. O kolejnych pozycjach będziemy informować wkrótce.

Zapraszamy do naszej biblioteki.

Sobota w bibliotece
Nowości w Filiach