Pszczółka Maja

Kolejne spotkanie z dziećmi z Pierwszego Prywatnego Przedszkola “Stokrotka” w Kamiennej Górze za nami. Dzisiaj (06.05) grupa Chabry odwiedziła naszą bibliotekę. Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w ciekawych zajęciach, których główną bohaterką była pszczółka maja. W trakcie warsztatów pobawiliśmy się w układanie puzzli. Dzięki zaangażowaniu naszych małych pomocników odsłoniliśmy wszystkie kolorowe elementy(puzzle), które w całości przedstawiały małą pszczółkę-Maję. Nie mogło zabraknąć również czytania i oglądania bajki o przygodach naszej małej pszczółki. Wspólnie z przedszkolakami przeczytaliśmy fragment opowiastki z książki pt. „Pszczółka Maja i jej przygody” W. Bonsels. Na koniec spotkania przedszkolaki mogły natomiast rozwinąć swoje artystyczne zdolności poprzez wyklejenie obrazka, który przedstawiał oczywiście naszą małą bohaterkę-pszczółkę maję. Za pomocą kuleczek z bibuły i dziecięcej wyobraźni powstały piękne i kolorowe rysunki. Galerię zdjęć z „pszczółkowego spotkania” prezentujemy poniżej. Dziękujemy grupie Chabry za bardzo radosne spotkanie i do zobaczenia w naszej placówce.

Kicia Kocia w naszej bibliotece!