Wyniki konkursu “inicjatyWY w bibliotece”

Tadam!

Ogłaszamy wyniki konkursu pn. “inicjatyWY w bibliotece”! Ogromne gratulacje dla laureatów. Przed nami ekscytujące miesiące! Zrealizujemy wspólnie aż SZEŚĆ inicjatyw, o jedną więcej niż planowaliśmy! Gwarantujemy niesamowite wrażenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wnioskodawcom.

Komisja konkursowa zwróciła szczególną uwagę na wysoki poziom merytoryczny wszystkich CZTERNASTU zgłoszonych inicjatyw. Dołożymy wszelkich starań, by zdobyć środki i w miarę możliwości organizacyjnych i finansowych zrealizować w naszej bibliotece (choćby częściowo) również pozostałe pomysły.

Protokół z obrad komisji konkursowej zawierający szczegóły dotyczące wyboru nagrodzonych inicjatyw znajdziecie tu:

Protokół z obrad Komisji Konkursowej_inicjatyWY w bibliotece

Dofinansowanie otrzymują inicjatywy:

1. “Twarze depresji” Agnieszki Banach-Górczyk / 3.000,00 zł
  2. “#POETYZOWANE liryczna czasoprzestrzeń Kamiennej Góry” Roberta Główczyka / 3.100,00 zł
  3. “Zobaczyć niewidzialne, czyli książkowe podróże małe i duże…” Anny Kowalskiej / 5.000,00 zł
  4. “Budujemy relacje” Kamili Fryc / 4.580,00 zł
  5. “Oaza spokoju – pomiędzy słowami a ciszą” Aleksandry Szywalskiej-Kozielec /  4.610,00  zł
  6. “Kluczem jest pasja” Jarosława Nowaka / 4.710,00 zł

Z laureatami i wszystkimi uczestnikami konkursu skontaktujemy się w najbliższych dniach telefonicznie lub mailowo. Jest TYLE (dobrego!) do zrobienia.

Jesteśmy BLISKO!

Obserwujcie nas uważnie!

Konkurs pn. “inicjatyWY w bibliotece” jest elementem projektu „Nasze TU i TERAZ w Kamiennej Górze” realizowanego w ramach programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

IBUK LIBRA
„Przyroda wokół nas” – wakacje z biblioteką!