Twarze depresji

Halo, halo młodzież!🙋‍♀️ Wy i Wasze zdrowie psychiczne jest WAŻNE – bardzo. Mamy coś specjalnie dla Was w ten piątek!
Co robić kiedy głowa zaczyna płatać nam figle?👇
Dorota Werner -Strach – psychoterapeutka i seksuolożka poprowadzi dla Was wykład, w którym zgłębi to, i inne nurtujące Was pytania.
Po wykładzie Katarzyna Łękawska zaczaruje Was swoim kojącym głosem podczas relaksacji – weźcie kocyki, żeby było Wam cieplutko i komfortowo.❤️
Nadszedł czas na drugą część inicjatywy „Twarze depresji” Agnieszki Banach – Górczyk. Ostatnie wydarzenie z tego cyklu, które było skierowane dla dorosłych spotkało się z OGROMNYM zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem – wierzymy, że i tym razem tak będzie.🥹
Przybywajcie w piątek o 17.00 do naszej biblioteki.🫶
___________________________________________
Wydarzenie jest realizowane w ramach inicjatywy Agnieszki Banach-Górczyk pn. Twarze depresji, wyłonionej w Konkursie pn. “inicjatyWY w bibliotece” i jest elementem projektu „Nasze TU i TERAZ w Kamiennej Górze” realizowanego w ramach programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Noc Bibliotek 2023
Zobaczyć niewidzialne – Warsztaty dla dzieci