Literacki Pokaz Mody

Halo, halo miłośnicy mody!💃 Już 28 października (w sobotę) o godzinie 17:00 odbędzie się nasze ostatnie spotkanie z cyklu „Moda na Książki”, na którym będziecie mogli podziwiać efekty naszej całomiesięcznej pracy!
Był to niezwykły miesiąc literackich poszukiwań i kreatywnych działań łączących modę z książkami. Teraz przyszedł czas na finał, który zostanie zwieńczony spektakularnym literackim pokazem mody.🎭📚
Przygotujcie się na niecodzienną podróż przez minione epoki i zobaczcie jak w niezwykły sposób spotyka się moda i literatura.
Do zobaczenia na Literackim Pokazie Mody!✨

_________________________________________
Działanie jest elementem projektu „Nasze tu i teraz w Kamiennej Górze” realizowanego w ramach programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
NPRCz 2.0 Narodowe Centrum Kultury
Miasto Kamienna Góra