Spotkanie Świąteczne – Zaproszenie

Zapraszamy Was serdecznie na magiczne Świąteczne Spotkanie w naszej bibliotece!🎄
Cieszcie się z nami atmosferą świąt podczas niezwykłego wydarzenia, które odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17:00. To będzie niezapomniana okazja, aby razem spędzić czas oraz dzielić się radością.
Prezentacje Pecha Kucha: Działania Biblioteki
Przygotowaliśmy dla Was krótkie, dynamiczne prezentacje w stylu Pecha Kucha, które zaprezentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z życia naszej biblioteki. Będzie to okazja do poznania kulisy naszej codziennej pracy i planów na przyszłość!
Zaskoczy Was również wiele innych niespodzianek i atrakcji, które sprawią, że to spotkanie będzie pełne uśmiechu. Nie możemy się doczekać, aby z Wami spędzić ten wyjątkowy czas!🫶
Zapraszamy Was serdecznie!❤️
Moc Radości z Uważności – Finał Warsztatów
Biblioteka dla wszystkich – TO MY!