Start kolejnego projektu dla Młodych!

Ruszamy z długo zapowiadanym projektem ,,<<dla koleżanki pytam>> – artywizm Młodych w Kamiennej Górze”.

O Młodych. Dla Młodych. Z Młodymi. [Nic o Was bez Was.]Pierwsze spotkanie już 3 lipca o 16.00 w naszej bibliotece!

Przed nami wizyty w galeriach sztuki, wypad do Wielkiego Miasta, spotkania, warsztaty, sesje zdjęciowe, plany filmowe i wspólny artywizm – czyli połączenie sztuki i aktywizmu.

Będziemy się twórczo buntować i „ładnie krzyczeć” o tym, co trudne.

Stworzymy kampanię społeczną inspirowaną sztuką współczesną, która wstrząśnie Kamienną Górą.
Projekt skierowany jest dla osób w wieku 13-24 lata.

Przybywajcie tłumnie 3 lipca do naszej biblioteki. Opowiemy o tym, jak powstawał ten szalony pomysł, pokażemy, co nas zainspirowało i dlaczego jest to dla nas tak bardzo ważne.

Projekt jest realizowany w ramach Bardzo Młoda Kultura 2023-2025 – Dolny Śląsk. Grant w konkursie ogłoszonym przez Centrum Kultury Agora zdobyła Marcelina Halaś, która wspólnie z Julią Potoniec będzie realizowała wygraną inicjatywę w naszej bibliotece.

Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem!
Rusza projekt „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze”!