theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Mobilna Gra Miejska – galeria

19 października biblioteka zorganizowała mobilną grę miejską pt. „W poszukiwaniu skarbu Wallenberga”. W zabawie wzięło udział 11 drużyn z kamiennogórskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ze szkoły podstawowej z Ptaszkowa. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii uczestnicy gry w interaktywnym spacerze po mieście rozwiązywali zadania związane z historią Kamiennej Góry. Gra wymagała od uczestników wiedzy o mieście oraz pomysłowości, orientacji w terenie i sprawności fizycznej. Najlepszy okazał się zespół z SGEE w Kamiennej Górze. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny z klasy 3 z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Zwycięzcy gry otrzymali atrakcyjne nagrody finansowe, a wszyscy uczestnicy zestawy gadżetów. Na zakończenie imprezy na każdego czekał ciepły posiłek. Przy tworzeniu gry aktywny udział wzięli wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wraz z nauczycielem informatyki Panem Jarosławem Tułaczykiem. Młodzież opiekowała się również uczestnikami podczas trwania gry. Kibice mieli możliwość obserwowania na monitorze swoich drużyn na trasie. Gra spotkała się ze sporym entuzjazmem ze strony młodzieży i pytaniami o cykliczność imprezy.

Dziękujemy firmie Good Books z Wrocławia oraz Panu Jarosławowi Tułaczykowi i wolontariuszom  za pomoc w przygotowaniu gry.

Projekt został dofinansowany ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury za pośrednictwem Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego.

Udostępnij:
Kategoria:Aktualności
Poprzedni
„W poszukiwaniu skarbu Wallenberga” Mobilna Gra Miejska
Następny
Dzień Pluszowego Misia

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://biblioteka.kamiennagora.pl 300 0
Skip to content