Dyrektor Biblioteki

Zmiana na stanowisku dyrektora biblioteki

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Kamienna Góra Janusza Chodasewicza nowym dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamiennej Górze od 1 stycznia 2021 roku został Pan Tomasz Grabiński, tłumacz czeskiej i słowackiej literatury pięknej oraz menedżer kultury. Burmistrz powierzył mu to stanowisko na najbliższe trzy lata.

Jednocześnie zespół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamiennej Górze dziękuje Pani Dyrektor Dorocie Bocheńskiej za współpracę, zaangażowanie i wkład w rozwój biblioteki, która od trzech lat funkcjonuje w tymczasowych warunkach w związku z remontem planowanej nowej siedziby. Życzymy Pani Dyrektor sukcesów w dalszej pracy zawodowej oraz dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Wyjątkowa choinka – YouTube
Wolny dostęp do księgozbioru