Zaproszenie do wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Grze Miejskiej „Wyszyte na lnie”, która odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 10. Trasa gry rozpoczyna się na Dziedzińcu Centrum Kultury przy ul. T. Kościuszki 4, a kończy na pl. Wolności 11( rynek). Grę można rozpocząć do godz. 10.30. Do wzięcia udziału w grze zapraszamy zespoły liczące od 1 do 5 osób. Przewidziany czas trwania gry wynosi około 60 minut. Dla wygranych drużyn przewidziane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników gry miejskiej nastąpi na scenie na pl. Wolności o godz. 13.30.

Gra miejska jest realizowana w ramach projektu “Po nitce do kłębk@ – kamiennogóskie lniane pochody” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Zgłoszenia do wzięcia udziału w grze przyjmujemy drogą telefoniczną (756453505, 572509016) lub mailową (biblioteka@umkg.pl).

W niedzielę 5 września o godz. 11.00 w Muzeum Tkactwa pl. Wolności 11 odbędzie się spotkanie autorskie z Mirą Marcinów – psycholożką, filozofką oraz laureatką Paszportu Polityki w dziedzinie literatury (2020). Mira Marcinów jest autorką takich powieści jak: „Bezmatek” oraz „Historia polskiego szaleństwa”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zorganizowanych wydarzeniach.

Zaproszenie na Narodowe Czytanie
Kulturalne wydarzenia wrześniowe 2021 r.