Kulturalne wydarzenia wrześniowe 2021 r.

W dniu 4 września 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zorganizowała następujące wydarzenia:

– Gra Miejska „Wyszyte na lnie” we współpracy z firmą Good Games z Wrocławia – gra została zrealizowana w ramach projektu “Po nitce do kłębk@ – kamiennogóskie lniane pochody” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

– 10 edycja Narodowego Czytania.

W tym roku czytana była sztuka pt. „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Teatru Ad Spectatores z Wrocławia wraz z lokalną społecznością miasta Kamiennej Góry.

5 września 2021 roku o godz. 11.00 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie autorskie z Mirą Marcinów- psycholożką, filozofką oraz laureatką Paszportu Polityki w dziedzinie literatury (2020). Mira Marcinów jest autorką takich powieści jak: „Bezmatek” oraz „Historia polskiego szaleństwa”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w wyżej wymienionych spotkaniach i zapraszamy na kolejne organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną kulturalne wydarzenia.

Zaproszenie do wzięcia udziału w organizowanych wydarzeniach
Noc Bibliotek