Literacki spacer po drzewach

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza na wydarzenie pn. LITERACKI SPACER po DRZEWACH, czyli warsztaty tworzenia spacerów performatywnych.
Podczas spotkania uczestnicy wydarzenia stworzą scenariusz spaceru performatywnego inspirowanego literaturą. W procesie tworzenia scenariusza przejdą przez kolejne etapy – od poszukiwania inspiracji
w książkach, poprzez łowienie cytatów i kreatywne sposoby wykorzystania literatury w nieoczywisty sposób – aż do próbnego rejestrowania fragmentów tekstu w profesjonalnym studiu nagrań.
Wydarzenie pn. „LITERACKI SPACER po DRZEWACH” jest częścią projektu „Nasze TU i TERAZ
w Kamiennej Górze” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach programu
BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Partnerzy: Miasto Kamienna Góra, Centrum Kultury w Kamiennej Górze, Liceum Ogólnokształcące
w Kamiennej Górze
Konkurs literacki!