smok w bibliotece

W najbliższą sobotę (29.10.2022) zapraszamy na wydarzenie pt. “SMOK w BIBLIOTECE”!
Spotkanie będzie szansą na spędzenie sobotniego przedpołudnia na wspólnej zabawie ze SMOKIEM i Robbem Maciągiem – autorem książki dla dzieci pt. „Wielka ucieczka Wawelskiego Smoka”.
W programie m.in. nauka latania na perskim dywanie oraz bliższe poznanie bajkowej opowieści o przyjaźni, dorastaniu, podróżach, niespodziewanych przygodach i wielkim bohaterstwie Smoka.
Podczas kreatywnych warsztatów uczestnicy poznają m.in. tajemniczą sztukę HALA ZOME
– barwienie tkanin roślinami znalezionymi podczas spaceru po kamiennogórskich parkach.
Wydarzenie jest w szczególności skierowane do dzieci, ale gorąco zachęcamy do udziału również opiekunów (rodziców, dziadków, starsze rodzeństwo). Mile widziane całe rodziny!
WSTĘP WOLNY!
Wydarzenie pn. „SMOK w BIBLIOTECE” jest częścią projektu „Nasze TU i TERAZ w Kamiennej Górze” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Partnerzy: Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze

Literacki spacer po drzewach
mała książka-wielki człowiek