#Poetyzowane – Zaproszenie na spacer performatywny

Sztuka, sztuka na chodnikach! ❤️
Już w najbliższy wtorek (3.10) zapraszamy na spacer performatywny, podczas którego wybrane chodniki w mieście zostaną przez uczestników #poetyzowane, czyli sprejowane fragmentami wierszy mistrzów słowa, którzy gościli w Kamiennej Górze w przeszłości.🤭
Czy Kamienna Góra jest miastem liryki? Oczywiście! Mamy na to dowody.☺️
Poetyzujmy nasze miasto – razem! Zaczynamy o 16.00 przy siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej.
W przypadku złych warunków atmosferycznych z uwagi na warsztatowy charakter wydarzenia – spacer może zostać przeniesiony na inny termin.
______________________________
Wydarzenie jest realizowane w ramach inicjatywy Roberta Główczyka pn. #POETYZOWANE – liryczna czasoprzestrzeń Kamiennej Góry wyłonionej w Konkursie “inicjatyWY w bibliotece” i jest elementem projektu „Nasze TU i TERAZ w Kamiennej Górze” realizowanego w ramach programu BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
MOC RADOŚCI Z UWAŻNOŚCI – WARSZTATY DLA DZIECI!
Spotkanie z Martinem Ryšavým i Anną Wanik