Spotkanie autorskie z Martą Knopik

Już 22 lutego (czwartek) w naszej bibliotece odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościnią będzie Marta Knopik.
Zaczynamy o godzinie 17.00.

W rozmowie wokół twórczości pisarki, z zaciekawieniem poruszymy wątki autobiograficzne, zapytamy m.in. o dzieciństwo spędzone w Kamiennej Górze. W naszym księgozbiorze znajdziecie wszystkie napisane przez autorkę powieści. Możecie je również znaleźć w formie e-booków i audiobooków w aplikacji LEGIMI (bezpłatne kody do aplikacji są dostępne dla naszych czytelników).
Spotkanie odbędzie się w siedzibie głównej biblioteki (ul. Kościuszki 4). Do zobaczenia!

O autorce:
Marta Knopik – miłośniczka literatury, z której uczyniła motyw przewodni swojej codzienności. Powieściopisarka, autorka trylogii “Opowieści z Czarnego Miasta” oraz powieści psychologicznej “Pani K.” Uczy twórczego pisania i nagrywa podcast o literaturze. Wielbicielka sztuki, pedagożka teatru i edukatorka. Autorka scenariuszy zajęć publikowanych na stronie Teatroteki Szkolnej prowadzonej przez Instytut Teatralny w Warszawie. W swojej twórczości literackiej specjalizuje się w nurcie tzw. realizmu magicznego.

Ferie zimowe w bibliotece
Kwietniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!