Kwietniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

Kto, kogo i dlaczego ZAMORDOWAŁ?

Kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki wzburzy, a następnie zmrozi krew w Waszych żyłach! Bierzemy na tapet horror przyrodoleczniczy, czyli „Empuzjon” Olgi Tokarczuk i nic nas nie powstrzyma przed zmierzeniem się z mrokiem!

Serdecznie zapraszamy na prelekcję rzucającą światło na treściwie przemilczane i pozostające w cieniu wątki powieści. Jesteśmy przekonane, że wdacie się w ożywioną dyskusję – z gośćmi Pensjonatu dla Panów w Görbesdorfie (dzisiejszym Sokołowsku), Empusami i z Marceliną, która poprowadzi dla Was to spotkanie. Zaczynamy klasycznie o godz. 17.00.

Dla wszystkich sympatyczek i sympatyków naszego DKK mamy wspaniałą wiadomość: w bibliotece czeka na Was dziesięć egzemplarzy książki „Empuzjon” (przy wypożyczeniu podajcie tajne hasło: DKK).

Zachęcamy do lektury przed kwietniowym spotkaniem! Potraktujcie to jako zaproszenie do rozmowy lub/i zadanie domowe (oczywiście dla chętnych).

Spotkanie autorskie z Martą Knopik
Bardzo Młoda Kultura w Kamiennej Górze