theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Warsztaty z pisarką!

A gdyby korepetycji z polskiego udzielali pisarze? 

Wiecie już, że uwielbiamy nieszablonowe podejście do edukacji. Tym razem proponujemy Wam przepyszny sobotni lunch z pisarką, która zupełnie mimochodem, całkowicie bezboleśnie i z przymrużeniem oka przeprowadzi Was przez trudy przygotowań do majowych testów. 

Warsztaty dla młodzieży przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty poprowadzi Marta Knopik – autorka książek i edukatorka. (w lutym Marta gościła w naszej bibliotece: https://www.facebook.com/mbpkg/posts/pfbid0ET6o8Qa1U4T3i5wA4vN3CKRNcPpdWHrLoRiZnp4PzZXTuUPkqHySXVBTK5Qv1BY9l)

Spotkanie będzie podzielone na dwie części – w pierwszej przypomnicie sobie wszystko, czego nie zdążyliście się dowiedzieć o lekturach, w drugiej poznacie tajniki warsztatu pisarskiego, które będziecie mogli wykorzystać nie tylko podczas egzaminu.

Zapraszamy młodzież z Polski i z Ukrainy, udział w warsztatach jest bezpłatny.
___________

O autorce:

Marta Knopik – miłośniczka literatury, z której uczyniła motyw przewodni swojej codzienności. Powieściopisarka, autorka trylogii “Opowieści z Czarnego Miasta” oraz powieści psychologicznej “Pani K.” Uczy twórczego pisania i nagrywa podcast o literaturze. Wielbicielka sztuki, pedagożka teatru i edukatorka. Autorka scenariuszy zajęć publikowanych na stronie Teatroteki Szkolnej prowadzonej przez Instytut Teatralny w Warszawie. W swojej twórczości literackiej specjalizuje się w nurcie tzw. realizmu magicznego.

__________

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze bierze udział w projekcie „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce.” Projekt jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Udostępnij:
Kategoria:Aktualności
Poprzedni
Bardzo Młoda Kultura w Kamiennej Górze
Następny
Spotkanie autorskie z Ludmiłą Riabkową

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://biblioteka.kamiennagora.pl 300 0
Skip to content