theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

WAKACJE W BIBLIOTECE

Czas wakacyjny już prawie rozpoczęty, a my mamy dla Was kilka propozycji, jak spędzić go w ciekawy sposób. Nasze wakacyjne działania rozpoczynamy od rodzinnych warsztatów malowania kamyczków. Następnie zabierzemy Was na wycieczkę, dzięki której poznamy bliżej kulturę i świat Indian. A potem będziemy krążyć wokół tematów podróżniczych, tworzyć opowieści kamishibai, poznawać tajniki teatru oraz się relaksować…

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu – 75 645 35 05, drogą mailową – biblioteka@umkg.pl lub osobiście w naszej głównej siedzibie.

Na zajęcia oraz na wycieczkę wymagane jest udzielenie pisemnej zgody (formularze można pobrać z naszej strony). Po wypełnieniu należy dostarczyć je do biblioteki lub wysłać podpisane skany na nasz adres mailowy podany wyżej. Można je również wypełnić u nas na miejscu.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Spieszcie się z zapisami – liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy plan naszych wakacyjnych spotkań znajdziecie na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Wakacyjne działania zostały dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.

ZGODA WYCIECZKA

ZGODA WARSZTATY

Udostępnij:
Kategoria:Aktualności
Poprzedni
Lista wygranych inicjatyw programu Bardzo Młoda Kultura – a wśród nich Nasz Człowiek!
Następny
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem!

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://biblioteka.kamiennagora.pl 300 0
Skip to content