theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem!

Jakub Żulczyk w naszej bibliotece!

Kiedy? 6 lipca 2024, godz. 17.00
Gdzie? ul. Kościuszki 4 / dziedziniec

Już w sobotę będziemy mieli przyjemność (i radość) gościć jednego z najbardziej intrygujących polskich pisarzy współczesnych.
Jakub Żulczyk, autor bestsellerowych powieści “Ślepnąc od świateł” i “Wzgórze psów”, jest znany z umiejętności tworzenia mrocznych historii z elementami thrillera i kryminału.
W twórczości Żulczyka można odnaleźć głębokie studium psychologiczne bohaterów oraz wnikliwy i przygnębiająco prawdziwy opis społeczności wielkich miast. Autor rzuca światło na trudne, często wypierane zjawiska kulturowe i społeczne. Odważnie operuje żywym, współczesnym językiem, wirtuozersko budując akcję wokół dialogów bohaterów.
Oprócz powieści, Jakub Żulczyk jest także autorem scenariuszy, w tym do głośnego serialu “Ślepnąc od świateł”, który zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Od 2020 roku, razem z Juliuszem Strachotą, Jakub Żulczyk prowadzi podcast pt. „Co ćpać po odwyku” wyprodukowany przez Storytel Polska, dostępny także na Spotify. We wrześniu 2023 premierę miała jego najnowsza powieść „Dawno temu w Warszawie”, stanowiąca kontynuację powieści „Ślepnąc od świateł”. W listopadzie tego samego roku premierę miał mini serial na podstawie książki „Informacja zwrotna” w reż. Leszka Dawida, na platformie Netflix.

To niezwykła okazja, aby spotkać się i porozmawiać z autorem.
Nie przegapcie tego wydarzenia!

Wstęp wolny!

Podczas spotkania będziecie mieli okazję kupić książki autora od Księgarni Atena z Kamiennej Góry.
Rozmowę z autorem poprowadzi dla Was Marcelina Halaś.

Spotkanie autorskie odbywa się w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki i jest dofinansowane przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu oraz Instytut Książki.


Udostępnij:
Kategoria:Aktualności
Poprzedni
WAKACJE W BIBLIOTECE
Następny
Start kolejnego projektu dla Młodych!

0 Comment

LEAVE A REPLY

15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://biblioteka.kamiennagora.pl 300 0
Skip to content