Wykład „Historia fotografii – uznani polscy twórcy” – relacja

Jesteśmy przemiło zaskoczeni, że nasze spotkania w ramach projektu i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze” cieszą się tak dużym zainteresowaniem i dla wielu z Was są powodem do pierwszej wizyty w naszej bibliotece.

Sprawia nam ogromną frajdę, kiedy słyszymy w rozmowach z Wami niekłamane zaskoczenie i zdziwienie, że w Kamiennej Górze mamy takie świetne miejsce. Mamy!

Wykład, który poprowadziła dla nas historyczka sztuki i kuratorka wystaw – Joanna Mielech pozwolił nabrać nam nowej perspektywy na historię polskiej fotografii i pokazał nieoczywisty, bo fotograficzny geniusz Witkacego i Beksińskiego. I nie tylko.

Dziękujemy i do zobaczenia już niebawem!

_____________
Pomysł i realizacja: Marcelina Halaś i Tadzik Ferenc
Partner projektu: Jeleniogórska Szkoła Fotografii
_____________