Pocztówka młodych artywistów z Wrocławia!

Oto grupa niezrównanych i odważnych Młodych Artywistów pod „czujnym” okiem naszych kierowniczek zamieszania.
Wszyscy razem dokonaliśmy w środę niezwykłego wy-czynu!

Jednego dnia wchłonęliśmy nieomal całą sztukę współczesną wystawianą we Wrocławiu, naście pysznych pizz neapolitańskich, a nawet (mimochodem) mecz polskiej reprezentacji siatkówki.
Szczegółowa relacja z tej niezwykłej wyprawy chwilę po kilkudniowym urlopie [sic!], na który Marcelina i Julia udadzą się po… warsztatach z GRAFIKI! Będziemy dziś chlapać farbą i wyrażać się kolorem. Do zobaczenia o 16.00!

W wyjeździe edukacyjnym i niniejszej fotografii udział wzięli:
Marcelina, Julia, Kasia, Ola, Gabryś G., Dominika, Nina L., Gabryś M., Emilia, Nina O., Iga, Lucjan, Karolina, Marysia, Łucja.
_______________
Wyjazd edukacyjny odbył się w ramach projektu Marcelina Halaś pn. „<<dla koleżanki pytam>> artywizm Młodych w Kamiennej Górze”, którego głównym partnerem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze.

Fotografia wielkoformatowa – zaproszenie na warsztaty
Wykład o motylach i rodzinne warsztaty malowania na szkle