Wykład o motylach i rodzinne warsztaty malowania na szkle

Dlaczego duży biały motyl zniknął z naszej okolicy? Jakim „cudem” powrócił w wielkim stylu, budząc zachwyt i troskę?
Kto mu w tym pomógł i jak wiele niewyobrażalnych sił w to włożył?

Tego wszystkiego dowiecie się na niezwykłym spotkaniu, które przygotowaliśmy dla Was we współpracy z Nadleśnictwem Kamienna Góra i Klubem Przyrodników.

Kiedy? 21 sierpnia (środa), godz. 16.00
Gdzie? ul. Kościuszki 4 | Kamienna Góra | siedziba biblioteki

Oprócz przekazywania Wam tajemnej wiedzy o Niepylaku Apollo i ochronie przyrody w naszej okolicy, planujemy też WARSZTATY KREATYWNE, podczas których zdobędziecie umiejętność malowania motyli na szkle.

Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie – dla małych, większych i największych. Przyjdźcie do nas z rodzicami, dziadkami, ciociami, sąsiadami – każdy jest u nas mile widziany. 🩷
Uwaga ZAPISY! |
zadzwoń: 75 645 35 05 | napisz maila: biblioteka@umkg.pl | zapisz się osobiście w głównej siedzibie biblioteki | ul. Kościuszki 4

Do zobaczenia!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pocztówka młodych artywistów z Wrocławia!
Spotkanie autorskie z fotografem Mirkiem Weichselem!