Fotografia portretowa – zaproszenie na warsztaty

Fotografujecie, bo chcecie coś zobaczyć czy…
pokazać?

W najbliższy czwartek (29.08) zapraszamy Was na warsztaty portretowe. To kolejna odsłona naszego projektu pn. „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze”.

Zrobimy je, bo chcemy Was ZOBACZYĆ! Spojrzeć na to, jak Wy widzicie siebie nawzajem i jak widzicie siebie samych!
Zrobimy je też, bo chcemy Was POKAZAĆ podczas wystawy, którą wspólnie przygotujemy i wkrótce pokażemy światu.

Przed warsztatami zaprezentujemy krótki wykład. Podzieliliśmy się nim zgodnie:
Tadzik opowie o historii portretu i pokaże Wam swoje największe inspiracje
– Marcelina przybliży temat autoportretu i problematykę selfie (ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych polskich artystek)

W bibliotecznym studio fotograficznym poznacie podstawy oświetlenia i sami na sobie przećwiczycie przeróżne wariacje na temat portretu. Materiał, który zbierzemy wykorzystamy na kolejnych spotkaniach, tak by krok po kroku budować nasze wspólne portfolio i w finale pokazać je szerokiej publiczności.

UWAGA! Na warsztaty obowiązują zapisy.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy na warsztaty odbywają się za pomocą formularza: https://forms.gle/gsu7Cx3nV15QCtBE8
Zapisy do 27.08. godz. 12.00!

WAŻNE!
O udziale w warsztatach zadecydują organizatorzy. Wypełnijcie formularz UWAŻNIE i przemyślcie swoje odpowiedzi – są one dla nas niezwykle ważne, dzięki nim poznajemy się lepiej.
Z osobami zakwalifikowanymi do udziału w warsztatach skontaktujemy się drogą mailową.
Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.
Jeśli posiadacie, zabierzcie proszę ze sobą swój sprzęt: aparat, statyw. Ubierzcie się w czarny t-shirt lub koszulę – bez nadruków. Tym razem obowiązują stroje „wieczorowe”.

Widzimy się o  17.00!

Pomysł i realizacja: Marcelina Halaś i Tadzik Ferenc
Partner projektu: Jeleniogórska Szkoła Fotografii
Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2024