Czwartkowy podwieczorek w bibliotece

Czwartkowe popołudnie(11.08.2022) w naszej książnicy przebiegało w dwóch częściach.
Entuzjaści rozmów o literaturze zasiedli na pierwszym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki.
Wśród naszej zacnej czytelniczej gromady odnaleźliśmy siebie wśród satyrycznych portretów, takich jak: „czytelnik węszący”, „czytelnik roztargniony”, „czytelnik marzyciel”, „skąpczak domówkowy”, „elektrical ekranus”, „zbieraczus czymwięcusz”, „dekadencki pochłaniacz rozdziałów przegapiający przystanki”, „bezlitosny rozplątywacz fabuł wiedzący po 20 stronach, jak to się skończy”, „wytykający literówki głaskacz grzbietów herbu od deski do deski”, „epicki pochłaniacz sag wzruszający się w niewłaściwych momentach”. Koncepcja działania klubu została zaakceptowana, będziemy się dzielić wrażeniami czytelniczymi w każdy ostatni czwartek miesiąca. Czy ktoś chce dołączyć do klubu? Zapraszamy na następne spotkania wszystkich chętnych.

W kolejnej części wczorajszego podwieczorku odbył się wernisaż wystawy „Rewiry”, inspirowanej książką Zbigniewa Rokity „Kajś”, przygotowanej przez Wałbrzyski Klub Fotografii i Bibliotekę pod Atlantami.

Nie przegapcie kolejnych wydarzeń w naszej bibliotece!
Wypożycz sobie czytnik!
Zakończenie wakacji 2022