Zakończenie wakacji 2022

Dziś (31.08.2022) w naszej bibliotece nastąpi Zakończenie Wakacji 2022, które organizujemy  wspólnie z Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was po południu parę niespodzianek. Przyjdźcie do nas koniecznie!

Biblioteka będzie wyjątkowo czynna do godz. 19.00.

• Można będzie zapisać dziecko (albo i kilkoro), by podczas roku szkolnego mogło już samodzielnie przychodzić po książki.
  • Można też zapisać się samemu.
  • Szczególnie zachęcamy do odwiedzin tych, którzy po raz ostatni byli w bibliotece przed maturą. Trochę się zmieniło od tamtej pory – na lepsze.

Dziś też zapraszamy na finał akcji „Marzymy po murze”, w ramach której powstał mural na dziedzińcu obok biblioteki i Centrum Kultury:

• O godz. 16.00 w bibliotece o pracy nad kamiennogórskim muralem opowiedzą Petra Dočekalová (Czechy), Marcelina Halaś (MBP) i Anna Nelke (CK).
  • A o godz. 17.00 zapraszamy na dziedziniec na oficjalne odsłonięcie naszego muralu.
Czwartkowy podwieczorek w bibliotece
EKO-TEKA | NOC BIBLIOTEK