Spotkanie autorskie z fotografem Mirkiem Weichselem!

Tym razem wyjątkowo – w sobotę. I wyjątkowo, bo po raz pierwszy w formule spotkania autorskiego z… artystą!

Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza na rozmowę z fotografem, edukatorem, wykładowcą technik fotograficznych i… kamiennogórzaninem.

Naszym i Państwa gościem będzie Mirek Weichsel – urodzony w Kamiennej Górze, absolwent naszego LO i Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku biologii i chemiii. Od lat mieszka i tworzy w Kanadzie.
Autor wystaw, laureat konkursów. Swoją drogę rozpoczął od fotografii reklamowej i produktowej, obecnie działalność zawodową łączy z pasją, równolegle wykonując niekomercyjną fotografię autorską. Podczas spotkania odbędzie się pokaz prac artysty.
Rozmowę poprowadzi Tadeusz Piotr Prociak, a Tadzik i Marcelina zadbają o Wasz dobry nastrój i aktywny udział w dyskusji.

Spotkanie rozpocznie się 17 sierpnia o godz. 19:00
Drzwi biblioteki będą dla Was otwarte od 18:45
______________________
Spotkanie odbywa się w ramach projektu „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze