Pejzaż w polskiej fotografii – zaproszenie na wykład

Czy efektem fotografowania przez Was krajobrazu jest pejzaż odbijający Waszą rzeczywistość „zewnętrzną”, czy może jakaś wyjątkowa forma ujawnienia Waszych wewnętrznych światów?

Chętnie porozmawiamy z Wami o tym w kuluarach naszego kolejnego spotkania w ramach projektu „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze

Kiedy? 22 sierpnia (czwartek), godz. 17.00
Gdzie? ul. Kościuszki 4 | Kamienna Góra | siedziba biblioteki

O pejzażu i wyjątkowym widzeniu rzeczywistości przez polskich twórców fotografii opowie historyczka sztuki, kuratorka, kierowniczka działu wystaw jeleniogórskiego BWA i wykładowczyni Jeleniogórskiej Szkoły Fotografii – Joanna Mielech. Wykład będzie połączony z prezentacją prac wielkich polskich artystów.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny.
__________________________
Pomysł i realizacja: Marcelina Halaś i Tadzik Ferenc