Finał projektu „i[NK]luzja obrazu”

Uwaga: F I N A Ł!
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was na wyjątkową nie-wystawę i nie-spodziankę z okazji zakończenia naszego projektu „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze!

Czeka na Was coś zupełnie szalonego: prace uczestników naszych warsztatów w zaskakującej odsłonie oraz biblioteka, którą zobaczycie tak, jak jeszcze nigdy wcześniej.
Nie-wystawa będzie miała charakter jednorazowego zdarzenia performatywnego, co znaczy, że wydarzy się TYLKO RAZ i że nie możecie tego przegapić.

Wiemy, że fotografia jest opowieścią. Jesteśmy bardzo ciekawi, o czym przemówią do Was Te Obrazy.

Przygotowując dla Was to wydarzenie, podsumowaliśmy kilkanaście spotkań, warsztatów, wykładów, plenerów i wizyt w galeriach. Jesteśmy dumni, usatysfakcjonowani i… pełni paradoksów.
Projekt, który miał zachęcić Was do spowolnienia i uważnej obserwacji świata, rzeczywiście Wam się spodobał, zaraziliście się tą ideą! Zaufane źródła potwierdzają, że znaleźliście w tym wielką frajdę.

Ale podczas gdy Wy zwalnialiście, my pędziliśmy jak szaleni.  Dlatego teraz chcemy zatrzymać się razem z Wami, usiąść choć na chwilę, świętować i celebrować to, co wspólnie stworzyliśmy. Analogowo.
Efekt jest piękny!

Do zobaczenia w niedzielę!
Czekamy na Was.
Marcelina i Tadzik

[organizatorzy zapewniają obecność sztuki konsumpcyjnej, w tym arbuza]
______________
Wydarzenie jest podsumowaniem projektu: „i[NK]luzja obrazu – Biblioteczny Klub Fotografii w Kamiennej Górze”
Pomysł i realizacja: Marcelina Halaś i Tadzik Ferenc
Partner projektu: Jeleniogórska Szkoła Fotografii
Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowe Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2024.

Spotkanie autorskie z Filipem Springerem – relacja